Konto loomine

From Weskiwiki
Jump to: navigation, search

Konto loomine WeskiWikis artiklite redigeerimiseks ja loomiseks.

Klikkige selle weskiwiki veebilehe paremas ülanurgas nupul "log in". Ilmunud logimis-akna kohal oleva rea lõpus klikkige  : To obtain a user account, you must request one. <- klikk Avanenud tellimisvormil tuleb täita "User account" sektsioonis rida "E-mail aadress" . Sinna tuleb kirjutada see meiliaadress, kuhu Teie personaalne wiki parool saadetakse.

"Personal information" sektsioonis tuleb täita "Real name" rida. Sinna kirjutage oma nimi või hüüdnimi. See nimi märgitakse ka teie poolt kirjutatud/muudetud artiklite metaandmetesse artikil/kommentaari/muudatuse autorina. "Personal biography: " lahtrisse tuleb kirjutada lühidalt (vähemalt üks sõna) oma rolli või ameti või elukutese või kutsumuse kohta.

Nüüd kerige allapoole sektsioonini "Terms of Service" ja täitke kastike linnukesega real "I have read and agree to abide by the Terms of Service of Weskiwiki" ning vajutage nuppu "Request account". Kui kõik oli korrektselt sisestatud, kuvatakse vastav teade ja saadetakse Teie poolt sisestatud emailiaadressile kinnitusmeil. Avage oma meilbox ja vaadake, kas weskiwiki administraatori nimelt on Teile tulnud e-kiri. Avage see, leidge sealt weskiwiki salasõna tellimise ja kinnitamise lingi aadress ning klikkige sellel. Nüüd tuleb oodata oma e-meilile wiki administraatori vastust-kinnitust ja parooli. Tavaliselt kulub selleks umbes ööpäev. Teile saadetud automaatselt genereeritud ajutine parool tuleb esimesel sisselogimisel ära muuta teile meelepärasks.