Konto loomine WeskiWikis artiklite redigeerimiseks ja loomiseks

From Weskiwiki
Jump to: navigation, search

Klikkige veebilehe paremas ülanurgas nupul "log in".

Ilmunud logimis-akna kohal oleva rea lõpus klikkige "To obtain a user account, you must request one <- klikk

Avanenud tellimisvormil tuleb täita "User account" sektsioonis rida "E-mail aadress". Sinna tuleb sisestada see meiliaadress, millele Teie personaalne wiki juurdepääsu-parool saadetakse.

"Personal information" sektsioonis tuleb täita "Real name"- rida. Sinna kirjutage oma nimi või hüüdnimi. See nimi märgitakse ka Teie poolt kirjutatud/muudetud artiklite metaandmetesse artikil/kommentaari/muudatuse autorina.

"Personal biography " lahtrisse tuleb kirjutada lühidalt (vähemalt üks sõna) oma rolli või ameti või elukutese või kutsumuse kohta midagi.

Nüüd kerige/liikuge allapoole, sektsioonini "Terms of Service" ja täitke kastike linnukesega real "I have read and agree to abide by the Terms of Service of Weskiwiki" ning vajutage nuppu "Request account". Kui kõik oli korrektselt sisestatud, kuvatakse vastav teade ja saadetakse Teie poolt sisestatud mailiaadressile kinnituskiri.

Avage oma meilbox ja vaadake, kas weskiwiki administraatori nimelt on Teile tulnud e-kiri. Avage see, leidge sealt weskiwiki salasõna tellimise ja kinnitamise lingi aadress ning klikkige sellel. Nüüd tuleb oodata oma e-meilile weskiwiki administraatori kinnitust ja parooli. Tavaliselt kulub selleks umbes ööpäev.

Teile saadetud automaatselt genereeritud ajutine parool tuleb esimesel sisselogimisel ära muuta teile meelepärasks.